Kuidas paigaldada Husqvarna robotniidukit?

Sisuturundus
Enne paigaldama asumist hinda põhjalikult oma muru olukorda. | Husqvarna

Husqvarna Automower®-i niiduki puhul on esmatähtis kasutusmugavus, mida tajud kohe, sest isegi paigaldustoiming on detailideni viimistletud. Järgnevalt kirjeldatakse, kui lihtne on Husqvarna robotniiduki paigaldamine.

Alusta oma muru lähemalt hindamisest. Selleks et minimeerida masina kinnijäämise või kahjustada saamise ohtu tuleb murult eemaldada kõik kivid, oksad, tööriistad, mänguasjad ja muud sarnased takistused. Kui muru on rohkem kui 10 cm kõrgune, on soovitatav see veel viimast korda tavalise niidukiga ära niita.

1. Paiguta laadimisjaam

Aseta laadimisjaam tasasele pinnale keset pügamisala, jättes selle ümber mõnevõrra vaba ruumi. Veendu, et laadimisjaamale ei langeks otsest päikesevalgust, see ei asuks pihustite tööulatuses ja oleks toitepesa lähedal.

2. Lae akut

Kui laadimisjaam on oma kohal, on aeg robotniidukit laadida. Aseta robotniiduk laadimisjaama ja asu järgmise sammu juurde. Tühja aku laadimine võtab aega 80–100 minutit.

3. Paigalda piirdekaabel

Piirdekaabel paigutatakse piki muruplatsi servi, et määratleda lõikamisala. Kinnita see komplekti kuuluvate spetsiaalsete naelte abil maapinna külge ning robotniiduk teab seejärel täpselt, kus pöörata. Tekita lillepeenarde ja põõsaste ümber piirdekaabliga „saarekesed”, et niiduk neile otsa ei sõidaks.

4. Paigalda juhtkaabel

Juhtkaabli eesmärk on Husqvarna Automower® vajaduse korral tagasi laadimisjaama juhtida. Ühenda üks ots jaamaga ja suuna kaabel sirgelt üle aia selle kõige kaugema punktini nii, et robotniiduk selle hõlpsalt üles leiaks. Teine ots kinnitatakse piirdekaabliga ristumise kohas piirdekaabli külge. Nii piirde- kui ka juhtkaabel ühendatakse seejärel laadimisjaama külge.

Husqvarna

5. Lõõgastu

Käivita Husqvarna Automower®, vali oma neljakohaline PIN-kood, määra lõikekõrgus ja seadista töötunnid. Ja ongi kõik! Robotniiduk laeb aku täis ning suundub seejärel tööle – sel hetkel oledki ametlikult viimast korda oma muru niitnud.

Vaata ka videot!

Husqvarna Automower® robotniiduki paigaldamine

Sarnased artiklid