Millega arvestada raideri ostmisel?

Sisuturundus
Tööks õige raideri valimine oleneb peamiselt niidetava muru tüübist ja aia ülesehitusest. | Husqvarna

Kas niidetava muru pindala on suur? Siin on mõned soovitused, mida tasub enne uue raideri ostmist meeles pidada.

ööks õige raideri valimine oleneb peamiselt niidetava muru tüübist ja aia ülesehitusest. Meie Combi-lõikekorpuste puhul on võimalik valida kahe niitmistehnika vahel. Tagaväljavise või BioClip®. Mõned niitmistehnikate erinevused.


Tagaväljavise pikema rohu jaoks
 

Kui niita tuleb pikemat ja metsikumat rohtu või jämedamaid rohuliike, on parem valida tagaväljavise, mis tuleb toime suuremate rohumassidega.


BioClip® pidevalt hooldatud murupinna tarbeks
 

Kas niidad sageli ja sul on hästi hooldatud murupind? Siis sobib sulle kõige paremini BioClip® lõikekorpusega mudel. Peeneks lõigatud rohulibled toimivad murus väetisena. BioClip® on valikus kõigil meie raideri mudelitel.


Neljarattavedu
 

Ka murupind võib olla libe, krundil võivad olla järsud nõlvad või kui soovid kasutada raiderit aastaringselt, siis on suurepäraseks valikuks neljaveoline mudel. See tagab keerukamates tingimustes parema haarduvuse.


Professionaal või koduaia omanik
 

Kui soovid osta professionaalse raideri aastaringseks kasutamiseks ja suuremate alade hooldamiseks, on heaks valikuks R 422Ts AWD, mille varustusse kuuluvad esituled, hooldusmeeldetuletusega töötunniloendur ja esmaklassiline iste. Kui oled aiaomanik, sobib hoiustamismugavuse huvides paremini ilmselt mõni väiksematest mudelitest. Või hoopis raideri akuga versioon, millele pole heitgaase, on madal müratase ja tööaeg kuni 90 minutit.


Lihtne sõita ja manööverdada
 

Kõik Husqvarna raiderid on varustatud eesasetseva lõikekorpusega, mis tagab parema kontrolli tööala üle. Seda tüüpi lõikekorpus võimaldab pääseda põõsaste alla ning aedade ja seinte lähedale.
Ainulaadne keskliigendiga roolisüsteem muudab raiderite juhtimise väga hõlpsaks. Töötad tõhusamalt ning saavutad suurepärased tulemused kiiremini ja kergemini. Lisaks aitab lai lisavarustuse valik teostada aastaringselt mitmesuguseid muid aiatöid. Kas neljarattavedu või mitte – valik on sinu.
Vaata ka videot!

Husqvarna Rider 300-series

Sarnased artiklid