Tervis üritide ja taimede jõu abilTerranova – looduslikud vegan toidulisandid. Kas töötavad? Testime ja saame teada!

Sisuturundus
Tänu põhjalikule tootearendusele on Terranova toidulisandite imendumine kõrgeimal tasemel. | Terranova

Terranova on Eesti turul suhteliselt uudne kaubamärk. Terranova toodetes olevad taimed, ravimtaimed ja marjad on kas orgaanilise kvaliteediga või eetilise ja ökoloogilise põhimõtte järgi toodetud. Enamik taimi ja ravimtaimi hangitakse sertifitseeritud orgaanilistest istandustest ning on värskelt külmkuivatatud, säilitades nende bioaktiivsuse. Värskelt külmkuivatatud taime toiteväärtus on samaväärne looduses kasvava taime omaga. Kõik Terranova toidulisandid on 100% lisaaine vabad ning sobivad ka taimetoitlastele ja veganitele.

Kõlab hästi – aga kas need ka töötavad? Valisime välja testijad, kellel kõigil erinevad probleemid. Kes oli pidevalt väsinud ja stressis, kes ei maganud hästi, kes kurtis oma juuste kehva tervise üle. Testis osales 4 Terranova toodet ning kogusime kokku osalejate esimesed muljed ja tagasiside.

Terranova ilu kompleksi eesmärk on säilitada ja hoida naha, küünte ja juuste tervist.
Terranova

Beauty Complex

Esialgu, kui hakkasin ilu toidulisandit võtma, siis minu meelest läks minu nahk korraks punnilisemaks. See kestis umbes nädala. Peale nädalast tarvitamist on nahk taastunud ja punne-vinne enam ei ole.  Ju siis enne oli organism mingit jama täis, mis toidulisand naha kaudu välja ajas. Nahk tundub praegu ka siledam.
Beauty Complex sisaldab suures osas värskelt külmkuivatatud põldosi. Põldosi on kauni, terve naha, tugevate küünte ja juuste tagatis. See tugev ravimtaim mõjub ülihästi nahale, ka näokreemid sisaldavad üldjuhul põldosi. Põhjus, miks see nii hästi meile mõjub on selles, et põdosi sees on kõrge ränisisaldus, mis annab meie juustele ja küüntele tugevuse.
Ma usun, et ka naha niiskus on tõusnud, sest enne tahtis mu nahk ketendada ja oli tohutult kuiv, siis nüüd enam kuiva tunnet ei ole. Küünte ja juuste koha pealt ei oska veel midagi öelda. Küüned on jätkuvalt pehmed nagu paber. Aga eks iga vitamiiniga läheb enne aega, kui see toimima hakkab. Tuleb varuda kannatust!

Terranova Life Drink on eriti toitev ja terviklik pulbriline toidulisand; supertoit sõna otseses mõttes!
Terranova

Life Drink

Tegemist on väga huvitava pulbriga. Esmalt testisin pulbrit oma töökaaslaste peal, tehes tööpäeva hommikul neile energiat andvat jooki. Segasin pulbri ploomimahlaga. Töökaaslasi hirmutas juba roheline värv, millest tuli ka kohe eelarvamus, et tegemist pole hea joogiga. Niipalju, kui on erinevaid testijaid, on ka erinevaid maitseid. Kellele see jook väga meeldis, kellele väga ei istunud.
Mahlaga võib-olla see jook tulebki liiga vänge, pigem nautida seda smuutidega, jogurtitega, puhta veega. Hommikuti putru tehes ma raputan pulbrit pudrule ja see on ülimaitsev. Tänaseks on sellest saanud n-ö sõltuvus, kui ma ei tee hommikul putru, siis teen smuutit, aga Life Drink pulber on alati mõlemas sees.
Olen tähele pannud, et mulle annab pulber jõudu ja uut energiat päeval peale 15.00. Siis ma teen endale jogurtiga joogi, kus ma pulbrit sisse panen ja see teeb mulle justkui restardi, nii jõuan õhtuni vastu pidada. Ehk siis mulle kõige rohkem meeldib Life Drinki kasutada pealelõunat, kui mu energiatase langema hakkab.
Ja kui palju häid asju see pulber sisaldab - spiruliina, klorella, acai marjad, reishi, shiitake jne. See pulber on kokku pandud paljudest tugevatoimelistest taimedest ja marjadest. Meeletult kasulik meie organismile.

Terranova Smooth Synergy on mõeldud toetama närvisüsteemi funktsioone.
Terranova

Smooth Synergy

Testija 1
Ütlen ausalt, et nende kapslite märgatavast toimest ma ei ole veel aru saanud. Hindasin, et kas ma olen nüüd rahulikum või lõõgastunum, kui varem? Üldiselt ei! Äkki ma võtan kapsleid liiga vähe ja see toime võib tulla ka hiljem, kuid täna ma nende toimest veel aru ei saa.
Üheks suureks ja võimsaks koostisosaks on kapslites Ashwagandha juure pulber. See ravimtaim on India üheks lipulaevaks. Ashwagandha soodustab tasakaalu kehas, kehale mõjub rahustavalt ja maandavalt. Smooth Synergy sobib ülihästi tervise-, kui profisportlastele ning tervisega kimpus olevatele inimestele, kuna aitab kehas ennetada „läbipõlemist“. Kuna see toode peaks parandama unekvaliteeti ja aitama lõõgastuda, siis tuleb proovida kapslit võtta just õhtuti, enne magama jäämist.

Testija 2
Võtsin ise seda toidulisandit ja andsin ka lapsele, kes eriti pingelisel kooliajal vajab erinevaid toitaineid. Lapsed on tänapäeval üsna pinges ja närvilised. Eks teismeliste toitumine on nagu on ja mitmekesisust ei suuda nad seejuures alati silmas pidada. Seega arvan, et Smooth Synergy kapslid läksid õigesse kohta.
Enda puhul on ka raske hinnata otsest mõju. Kindlasti on need minu organismile toeks olnud ja midagi paha nad ju ei tee. Kuna ma ise olen absoluutselt kõige sööja ja toitun korralikult, siis ilmselt pole minu organismis ka nii suurt toitainete puudujääki tekkinud. Seega on paari nädala jooksul rakse kapslite efekti märgata.
Aga nagu öeldakse, siis igat kuuri peab tegema vähemalt 2 kuud, et sellest kasu sünniks.

Vibrant Synergy on suurepärane energiataseme tõstja.
Terranova

Vibrant Synergy

Energiat läheb praegu tõesti vaja, sest väsimus on kallal. Isegi nädalavahetusega ei puhka välja. Proovisin siis Vibrant Synergy kapsleid, mis pidid sisaldama erakordselt palju keha kaitsvaid ensüüme. Üks hea omadus pidi veel neil olema – nimelt toetab toode kaalulangetamist. Vastu pühi on see ju suurepärane uudis.
Toode sisaldab palju häid asju -  Chlorella vetikat, spirulinat, Cordyceps seent, Reishi-seent. Viimast  nimetatakse ka „surematuse seeneks”. Ženšenn toetab neerupealiste funktsiooni ja seega parandab energia ainevahetust. 
Nädal pärast nende kapslite võtmist olen unerežiimi paremaks saanud. Varem, hoolimata väsimusest, ei tulnud mul õhtul lihtsalt und. Ilmselt üleväsimusest ja stressist. Hommikuks olin omadega täiesti läbi. Nüüd puhkan paremini välja ja olen juba seetõttu elujõulisem. Iga päev ju ei suuda süües jälgida, et toidus oleks kindlasti ingver või Cayenne pipar. Kapslid muudavad elu palju mugavamaks ja ise ei pea palju seejuures mõtlema.
Praegu tundub küll mulle, et asi liigub paremuse poole. Olen alles kapslitega poole peal.  Ja kindlasti jätkan võiduka lõpuni.


Terranova toidulisandites on kesksel kohal värsked, töötlemata ja looduslikud koostisosad. Tänu neile säilib vitamiinide, mikroelementide ja teiste toitainete tervistav mõju. Toidulisandite tootearendamise aluseks on inimese ja toitainete omavaheline biokeemia. Tooteid valmistatakse Suurbritannias. Iga tootepartiid uuritakse kvaliteedi tagamiseks põhjalikult sõltumatus uurimislaboratooriumis.

Rohkem infot leiad SIIT.

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid