Kevadest inspireeritud imekaunis sefiirist kunstiteos liigutas magusasõpru

Sisuturundus
Sefiiritordid.ee võib tordile luua ükskõik millise kunstiteose. | Ühinenud Ajakirjad

Kui kunst ja sefiir saavad kokku, siis sünnib sellest midagi erakordset. Just nii on see juhtunud sefiiributiigi tortidega, mida on tehtud südame ja pühendumusega.

Sefiiritordid.ee uhke kevadlilledest inspireeritud tort ja tassikoogid jõudsid kümnekonna magusahuviliseni. Elevust ja elamusi jätkus tükiks ajaks.

Esmalt kostis kõigi testijate suust ahhetusi – seda uhkust ja ilu on liiga palju! Arvati ka, et tort on sama kaunis nagu pulmatort või pruudipärg. Nii ilus, et torti lahti lõigata ei raatsikski.

Sellist teost igal pool ja igas poes juba ei kohta. Tunda on käsitöömeistri hõngu.

Tõeliselt hästi kokku pandud kooslus. Väga mahlane sisu, biskviiti on korralikult immutatud – nii nagu teeksid seda ise kodus.
Selgelt on tunda head kohupiima-vahukoorekreemi, mis veelgi rõhutab kodust maitset. Hapu vaarika moosiga ei saa kunagi mööda panna. Vaarika moosi on selgelt tunda ja näha biskviidi vahel.
Rikkalik ja mõnusalt hapu sefiiri kuhi sulab suus. Seda sööks lusikaga lihtsalt niisamagi.

Kõik see kokku tundub õhuke ja kerge. See sefiiritort ei ole raskpärane nagu paljud magusad tordid.
Välimus petab esialgu ära – arvad, et tort on rikkalikult magus, aga tegelelikult värskelt hapukas.
Tõeline vau-efekti tort. Sellega võib munadepühade ajal sõpradele külla minna. 2in1 – tort ja lilled ühes tootes koos. Väga geniaalne.

Suus sulav Pavlova kook. | Ühinenud Ajakirjad

Pavlova kook

Väga hea Pavlova, mõnusalt parasjagu suur ning kustutab magusa isu hetkega. Munavalge ümbris mõnusalt mure. Täidis sees on vaarikas-vahukoor. Hästi värske ja mahlane. Pavlova peal on värsked marjad, mis teevad maitse veel värskemaks. Pavlova täidis ei ole väga magus – kõike on parasjagu. Munavalge magusus täendab sisu. See Pavlova sulab suus ja jätab väga meeldiva järelmaitse.

Tassikoogid sobivad pidulaua ehteks. | Ühinenud Ajakirjad

Sefiiri tassikoogid

Ma pole eriline magusasõber, kuid ma olen nõus neid proovima ja võin öelda, et see maitse on jumalik! Põhi on hästi mahlane, väga hea maitsega. Sees on terved vaarikad. Tassikook seest on täidetud vahukoore-kohupiimaga, mida pealt kaunistab sefiiri kunstiteos.

Lapsele maitsesid kõige rohkem šokolaadist linnumunad, mis on kaunistuseks pandud. Sefiir ise on väga värske, mõnusa magus-hapuka maitsega. Kodukootud maitsega, täpselt see õige sefiir. Kõik on naturaalne.
Tassikoogid on iga pidulaua uhkus ja kaunistus, sest need on nii ilusad!
Sefiirist tassikoogid sobivad ideaalselt lastesünnipäevale. Igale lapsele üks kook ja kõik on üliõnnelikud sellise uhke üllatuse üle.
Sellised tassikoogid sobivad suursugusteks sündmusteks ideaalselt.
Kui on hall päev ja paha tuju, siis selline kaunis tassikook toob päikse välja ja tuju läheb paremaks.

Rohkem infot loe ja vaata SIIT.
Facebookis saad lähemalt vaadata SIIT.

Sarnased artiklid