Kasta, ja aed lokkab. Valik stiilseid kastekannusid

Minu Aed
Vihmutab. | Tootja

Vesi on taimede elueliksiir ning kastekannud kuuluvad oluliste aiatööriistade nimistusse. Tänapäeval leidub kastmisanumaid nii paari lillepotiga tegelevale rohenäpule kui ka köögiviljapeenarde vahel ja kasvuhoones toimetavale (hobi)aednikule. 

Tootja

Taani disaini ilmekas esindaja – firma Ferm Living kastekann Bau. fermliving.com

 

Tootja

Mugav kasutada.  Fiskarsi 10 liitrit vett mahutav anum kulub igale aiapidajale ära. www.fiskars.com.

 

 

Tootja

Skandinaavia disaini esindav. Kaubamärgi Born in Sweden taaskasutatud plastist 53 cm kõrguse ja 7,5-liitrise stiilse aiakastekannu kujustas Pascal Charmolu. borninsweden.se.

 

 

Tootja

Pilgupüüdja. Inglise firma Haws vasest kastekann on mõeldud kasutamiseks siseruumides ja kasvuhoones. 1 liiter. haws.co.uk.

Tootja

Kvaliteetne Aguo.  Nagu muiste – Saksa firma Blomus roostevabast terasest klassikaline kastekann. de.blomus.com.

 

Tootja

Võrratu terrakota. Keskajal pruukisid kärnerid taimede turgutamiseks vihmavett ning siin on tollase kastekannu modernne tõlgendus. Savikannu põhjas on väikesed augud, mille kaudu vesi vihmutab taimi. Valmistaja Prantsuse firma Bacsac. bacsac.com.

 

Tootja

Moodsa vormikeelega.  Rootsi firmale Klong disainisid Mats Broberg ja Johan Riddestråle messingist skulpturaalsed kastekannud Svante, mis sobivad ka (ruumi)aksessuaariks. 1 liiter. klong.se.

 

Tootja

Lustakas Diva. Diva kujustaja Eero Aarnio, valmistaja Alessi. Miski selles plastanumas toob naeratuse huulile. alessi.com.

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid