Fiskars muutis Waterwheel kastmisvoolikusüsteemi automaatseks
kodus.ee
Waterwheel kastmisvoolikud. | Tootja

Fiskarsi kastmistarvikute perekonda lisandus automaatne kastmisvoolikusüsteem Waterwheel XL, mis tänu 360-kraadisele pöörlemisfunktsioonile on 1256 m2 kastmisulatusega.

Revolutsiooniline Waterwheel XL on uus ajastu kastmises. Pärast koju viimist kulub uue süsteemiga kastmise alustamiseks vaid paar sekundit, sest kõik vajalik on komplektiga kaasas. Samuti on süsteem paigaldatud nii, et komplekti pole vaja puuri ega muude tööriistadega seinale kinnitada.

360-kraadine pöörlemisfunktsioon muudab kastmise lihtsamaks ning tänu 20-meetrisele voolikule laieneb kastmisala 1256 ruutmeetrini. See tähendab traditsiooniliste, ainult seinale kinnitatavate voolikutega võrreldes kaks korda suuremat kastmisala.

Uuenduslik horisontaalne seadistus muudab voolikurulli ümberkukkumise aias kasutamisel võimatuks. Automaatne sissekerimine ja kõik vajalikud liitmikud ning otsikud, mis on peidetud voolikukomplekti ehitatud spetsiaalsesse kappi, muudavad kastmise nauditavaks aiatööks.

Eriti mugavaks manööverdamiseks on nüüd saadaval ka ratastega versioon. Soovi korral on võimalik Waterwheeli ka seinale kinnitada.

2016. aastal Red Dot disainiauhindade jagamisel „Best of the Best“ auhinnaga pärjatud Waterwheel kastmisvoolikukomplektid on saadaval suurustes S, M, L ja alates sellest suvest ka automaatse sissekerimisega XL- suuruses. Viimane on saadaval nii ratastega kui ka ilma.

Sarnased artiklid