Tulevikku vaatav vannitoatehnika

Sisuturundus
Viega

Erinevad eluviisid ning moe- ja sisekujunduse suundumused mõjutavad vannitubade toodete uusi arendusi ja pakuvad laiaulatuslikke valikuvõimalusi. Kuid erinevalt lühiajalistest kodukujunduse trendidest peab vannitubade tehnika olema ajas vastupidav ning vaatama tulevikku.

Viega pakub nüüd lahendust tulevikku vaatavatele vannitubadele. Uus Viega Prevista on väga paindlik seinasisene WC-paigaldussüsteem vannitubade kujundamiseks kui ka hilisemaks, nähtava disainielemendi, loputusplaadi valimiseks.

 Viega Prevista intelligentselt ühendatud tehnoloogia ja disain võimaldab isikupärast vannitoa renoveerimist ning uusi funktsioone, mis tagavad suurema mugavuse, paindlikkuse ja hügieeni. Laiahaardeline WC-loputusplaatide valik on inspireeritud ülemaailmsetest suundumustest, tõlgendab kogu Viega Visign seeriat uuesti ja pakub lahendusi, kui isiklikud disainieelistused ajas muutuvad.
 

Selle keskmes on ühtne loputuspaak
 

Uue Viega seinasisese süsteemi keskne element on paak, millel on põhifunktsioonide osas ühtne disainikontseptsioon. See on paigaldatud kõikidesse  Viega Prevista WC-paigalduselementide variantidesse, pakkudes seeläbi soovitud paindlikkust vannitoa planeerimisel - olenemata kuivast või märjast konstruktsioonist, kõrgest või madalast paigalduskõrgusest ning see on ka täiesti sõltumatu hiljem valitud loputusplaadist. Alati on tagatud disainivabadus, isegi pärast paigaldamist.

 

Sobib kõigile WC-pottidele

 

Suur loputus on reguleeritav vahemikus 3,5–7,5 liitrit ja väike loputus 2,0–4,0 liitrit. Prevista WC-loputussüsteemi eriliseks omaduseks on integreeritud loputusvee voolukiiruse regulaator. See tagab efektiivse ja veatu koostöö kõikide tootjate keraamikaga – nii veesäästlike kui ka sisemise servata (Rimfree, Rimless jt.) WC-pottidega.

Viega

Varieeruv istumiskõrgus
 

WC–poti kinnituskõrgust saab paigaldamise ajal kohandada vastavalt individuaalsetele vajadustele vahemikus 33 kuni 39 sentimeetrit. Hilisemaks paindlikkuseks on aga kõige parem valida element, mis võimaldab mugavalt WC-poti kõrgust lõpmatult 8-sentimeetri ja kraanikaussi 20-sentimeetri võrra muuta, ühe nupuvajutusega.

Viega

Valmidus dušš-WC paigaldamiseks
 

Rääkides mugavusest - loomulikult on uus Viega Prevista seinasisene süsteem ideaalselt ette valmistatud ka moodsate dušš-WC ühendamiseks. Saadaolev dušš-WC valik on väga lai, ning Prevista WC-elemendid on ette valmistatud mis tahes turul oleva tootja dušš-WC ühendamiseks.
 

Kujustuse mitmekesisus loputusplaatide valikus
 

Viega pakub ideaalset WC-loputusplaati igale maitsele ja stiilile. Alustades emotsionaalselt laetud kujunduskeelest, mida tähistavad voolavad vormid läbi minimalistlike sirgjoonte, kuni ekstravagantse, täiesti uudse välimuse ja spetsiaalsete värviskeemideni. Ka materjalide valiku osas on Darmstadtis paikneva ARTEFAKT design disainerid olnud ülimalt loomingulised. Vaieldamatult silmapaistvaim neist on spoonitud puitviimistlusega WC-loputusplaat.

Milline loputusplaat lõpuks valitakse, sõltub isiklikust maitsest - ja valiku võib jätta päris paigaldusprotsessi lõppu või seda hiljem muuta. Kuna kõiki Viega Visign WC-loputusplaate saab kombineerida mis tahes Viega Prevista loputuspaagiga ja vahetada ka pärast paigaldamist. Nii muutub disain pelgalt maitse küsimuseks ja seda ei dikteeri enam aluseks olev tehnoloogia. Sarjadest „Visign for More“ ja „Visign for Style“ on saadaval rohkem kui 50 kujundusvarianti, samuti on saadaval arvukalt erivärve, mida saab soovi korral toota.

Viega

Valgus vannitoas
 

Veel üks kaasaegse vannitoa peamine disainifunktsioon on valgustus. Seetõttu saab valitud Viega loputusplaate varustada LED-valgustusega. Ümbritseva valgusena suurendab see heaolutunnet vannitoas ja on pimedas ka teejuht.

 

Puutevaba loputus
 

Viega puutevabad loputusplaadid pakuvad loputamise mugavust ja hügieeni. Need toimivad siis, kui kätt hoitakse soovitud loputusfunktsiooni ees lühikese vahemaa tagant, vältides seega võimalikku kontakti mikroobide ja bakteritega. Valikus on kaks mudelit - lihtne ja soodsa maksumusega Visign for Style 25 ning luksuslik valgustusega Vising for More 205.

Maksimaalne hügieen: Viega uus Visign for Style 25 tundlik elektrooniline WC-loputusplaat on täiesti puutevaba loputuslahendus. Kujundus avaldab muljet, saavutades vormi, funktsiooni ja tehnoloogia vahel peene tasakaalu. | Viega

Pärjatud disain
 

WC-loputuse lülitusplaadi VISIGN FOR MORE 202 skulptuurne aspekt määrab selle kujunduse identiteedi. Sujuv üleminek plaadi ja juhtelemendi vahel ning kaudne valgustus juhivad kasutaja tähelepanu päeval ja öösel õrnalt seadme keskele. Tänu uudse tehnoloogia kasutamisele saab toimingust meeldiva kogemuse ja loputuse aktiveerimiseks piisab väikseimast nupupöördest paremale või vasakule. Need juhtplaadid sobivad võrdselt hästi nii minimalistlikus kui ka orgaanilise vannitoa interjööris. VISIGN FOR MORE 202 pärjati If Gold Award 2020 auhinnaga.

Zürii kuldne hinnang – “Esteetiline hitt igas vannitoas! See hästi tasakaalustatud kompositsioon tutvustab uusi elektroonilisi elemente, ühendades need traditsiooniliste kujunditega, et luua silmatorkav ja atraktiivne kujundus. VISIGN FOR MORE 2020 toob esile minimalistliku disaini ilu.”

Trendikas matt must
 

Üha enam kasutatakse vannitoadisainis matt musta viimistlusega elemente. Reageerides sellele trendile on Viega valikus neli mattmusta viimistlusega loputusplaati. Klassikalise Viega disainiga Visign for Style 20, range ja lihtsa kujustusega Visign for Style 21, pehme geomeetrilise vormiga ning pikiovaalsete klahvidega Visign for Style 23 ning range geomeetriaga vertikaalsete klahvidega Visign for Style 24.

Värske WC-pott iga loputusega
 

Tavapäraselt on tualeti värskendajad kinnitatud loputusserva ääre alla. See on halb lahendus nii visuaalsest kui ka hügieenilisest vaatenurgast, sest bakterid võivad sinna kergesti koguneda. Lisaks põhjustab see vee pritsimist.

Viega värskendustablettide sisestusraam on nutikas ja elegantne lahendus, mis tagab värskuse ja hügieeni iga loputusega. Koos Visign for Style ja Visign for More seeria loputusplaatidega on tabletiraam silme eest peidus. Tableti lisamiseks tuleb plaadi ülaserv eemale kallutada ja ligipääs sisestusavale on lahti.
Kloorivaba värskenduskuubik tuleb sisestada veepinnakihis asuvasse konteinerisse ja seal olles väljastab see oma toimeaineid pidevalt ja õiges koguses, nii et WC-keraamikat puhastatakse iga kord, kui tualetti loputatakse ja ruumi värskendatakse. Magnetiline kinnitus hoiab suletud raami kindlalt paigas.
 

Elektrooniline loputusmehhanism
 

Mitmetel Visign for More loputusplaatidel on varustuses loputusventiili elektrooniline ajam mis on varustatud programeeritava hügieenilise vaheloputuse funktsiooniga. Seda ajamit saab paigaldada ka tavalistele manuaalselt lülitatavatele loputusplaatidele, et tagada regulaarne veekasutus ja vältida joogiveesüsteemides vee stagneerumist. Hügieeniloputus on ideaalne lahendus tühjalt seisvate eluruumide korral nagu suvemajad ning üürikorterid. Puhta joogivee tagamiseks on vajalik veevahetus torustikus iga 7 päeva tagant.
 

Ühtsed varuosad
 

Viega kasutab oma loputussüsteemides ühtseid varuosasid ning nõndanimetatud evolutsioonilist disaini kus uued varuosad istuvad ka vanema põlvkonna toodetele. Seetõttu on tulevikus neid lihtne tellida. Ühtlasi tagatakse sellega varuosade saadavus pikaks ajaks ja ka paarikümne aasta pärast pole vajadust lammutustöödeks kui miski vajab vahetamist. Nagu juba eelnevalt mainitud, saab nähtava loputusplaadi vastavalt uuenenud trendidele välja vahetada.

 

Harmooniline disain vannitoas
 

Valides Viega Prevista loputussüsteemi WC-le saate seda kombineerida ka teiste samade viimistlustega toodetega Viegalt. Saate kombineerida seda Viega Cleviva duširenniga või ka sobiva viimistluseg avanni ülevoolu/äravooluga.

Viega

Viega toodetega saate lähemalt tutvuda www.viega.ee

Konsultatsiooni saamiseks võtke ühendust Viega esindajaga.

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid