Rustik stiilis viimistletud voodrilauaga lood koju ehtsat maalähedast tunnet

Sisuturundus
Rustik annab suurepäraselt edasi maalähedast stiili. | Puumarket

Rustikaalse ehk maalähedase voodrilaua omanäoliseks muutmiseks on lahendusi mitmeid. Üks võimalus oleks valida ise puitmaterjal, mida värvida, lihvida, harjata või peitsida ning seejärel seina paigaldada. Eesti tootja Puidukoda poolt välja töötatud uued Rustik stiilis voodrilauad on aga juba tööstuslikult viimistletud ning läbi kaasaegse tootearenduse on saavutatud vanas stiilis voodrilaua kaasaegne tõlgendus. Omapärase kulutatud pinna saab tekitada nii siledale kui ka peensaetud tootele.

Puidust voodrilaud on läbi aegade üks universaalsemaid materjale, millega on võimalik ruumi ja hoone üldmuljet väga erinevalt kujundada. Uued Puidukolors Rustik töötlusega tööstuslikult värvitud voodrilauad sobivad nii välis- kui sisetingimustesse. Samuti võib materjali kasutada nii uuema aja skandinaavia-, kui ka vana talumaja stiilis hoonetesse.
Mitmed kodud on värske seinamaterjaliga uue uuenduskuuri juba läbi teinud ning esimesi näiteid võib tuua Puumarketi klientide hulgast. Häid ideid ja paigaldusalaseid nõuandeid leiab ka Puumarketi ja Puidukoja ühisprojektina valminud videolugudest. Vaadake ja leidke inspiratsiooni alustamaks muudatustega oma kodu renoveerimisel või ehitamisel.

Rustikaalne ja maalähedane voodrilaud RUSTIK

,,Esimest korda seda lauda silmitsedes teadsin, et see saab katma minu magamistoa otsaseina.” ütleb esimesena Rustik Smoke sisevoodrilaua paigaldanud Puumarketi klient Merit. ,,Ega tegelikult see magamistoa remont otseselt plaanis ei olnudki, kuid Rustik lauda nähes teadsin, et nüüd on õige aeg. Laud sobib meie koju ideaalselt, kuna tegemist on Eestiaegse eramuga, mida oleme vaikselt oma äranägemise järgi uuendanud.” vastab ta.

,,Valge, pruuni ja halli kooslus on meie kodus nüüdseks igas toas ning teadlikult oleme üritanud hoida maalähedast stiili, mida Rustik suurepäraselt edasi annab. Kõige põnevam nüanss selle värvi juures on see, kuidas laudade värv valgusega kaasa mängib. Päevavalguses on laud hallikas-sinakas, päikesevalgusega lausa valge,” kommenteerib Merit märganud erinevusi põnevusega.


Mitmekesine valik värvitoone
 

Puidukoja Puidukolors Rustik töötlusega värvitud voodrilaudu leidub erinevates toonides: Smoke (valkjashall), Cappuccino (beežikasvalge), Denim (mustjasvalge), Mint (rohekas), Cherry (mustjaspunane), Lemon (kollakas).

Voodrilaudade tööstuslikul värvimisel on kasutatud vaid kvaliteetseid Põhjamaade karmidesse ilmastikuoludesse sobivaid Teknos vesialuselisi akrülaatsideainega värve. Täpsemat infot Rustik töötlusega voodrilaudade kohta leiate SIIT!


Tööstuslikult viimistletud voodrilauaga saavutad kestvama tulemuse

Viimasel ajal on väga populaarseks kujunenud tööstuslikult viimistletud voodrilauad. Tööstuslikult värvitud voodrilaua tootmine toimub tolmuvabas, ühtlase temperatuuri ja õhuniiskusega kontrollitud keskkonnas. Selleks, et tagada kvaliteetne ja vastupidav lõpptulemus, järgitakse alati värvitootjate poolt heaks kiidetud pinnaviimistluse süsteemi ja tootmisprotsesse.

Ilmeka tööstuslikult värvitud puitvoodriga on võimalik luua hoonele lisaväärtust ning kaunist välisilmet. Sobivaima lauaprofiili saab valida lähtuvalt hoone arhitektuurilisest lahendusest ning kasutuskohast. Puumarketi laiast puitmaterjali valikust leiab lisaks sisevoodrile ka väga erineva profiili- ja viimistlustasemega tööstuslikult viimistletud välisvoodrilaudu.

Kui soovitakse lisada sisekujundusele aktsenti või muuta sein ruumi keskseks sisustuselemendiks, on võimalik valida väga erinevate puitmaterjalide vahel nagu vineer ja disain-puitplaadid. Laialt kasutatakse aga ka lihtsalt eriviimistlusega voodrilauda, millega kaetakse vaid üks sein või osa sellest. Puumarket soovitab kaaluda voodrilaua valikul kindlasti ka maalähedasema viimistlusstiiliga RUSTIK töötlust.

Puumarketis on laokaubana saada RUSTIK Smoke ning Cappuccino sisevoodrilauad. Puumarketi esindused on neljas erinevas linnas – kaks esindust Tallinnas Mustamäel ning Männikul, samuti Tartus, Pärnus ning Rakveres.

www.puumarket.ee

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid