Rõdu kujundamisel tuleb reeglitest kinni pidada. Rõdu kui vajalik lisapind
Teija Aaltonen
Teija Aaltonen

Rõdu kasutatakse kortermajades üha rohkem korteri täisväärtusliku osana ja ajaviitepaigana. Rõdu saab kasutada peaaegu samadeks tegevusteks kui väikese eramu õuegi. Pealegi on rõduteema tõusnud päevakajaliseks tegevuste pärast, mis naabritele ei meeldi.

Rõdu on korteri juures oluline lisapind. Rõdu vähese pinna kasutusvõimaluste paljusus on suisa ime, sest seal mahub toimetama ja tegutsema samaväärselt kui väikeeramu õuel. Rõdul grillitakse, süüakse, peetakse videvikku; rõdul ka võimeldakse, seda kasutatakse mänguruumina ja seal lõdvestutakse peale tööpäeva.

Edasi lugemiseks

Kodus.ee tellimus annab ligipääsu kogu kodus.ee veebilehe tasulisele sisule, sh sinna valitud ajakirjade Kodutohter, Tehnikamaailm, Kodu & Aed, Minu Aed, Jõulud, Diivan, TM Kodu & Ehitus lugudele ning muudele Ühinenud Ajakirjade väljaannete materjalidele ning kodus.ee lisalugudele.
Veebilehe sisu on paberväljaannetest eraldiseisev ning kehtiv paberväljaande tellimus ei anna ligipääsu kodus.ee lehele. Paberväljaande saab tellida veebilehelt ajakirjad.ee, kodus.ee tellimuse vormistamiseks vajuta nupule "Kodus.ee tellimus".

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid