Miks mängijad eelistavad aina enam netikasiinosid?

Sisuturundus

Internetis kasiinomängude mängimise ja spordiennustuste tegemise populaarsus kasvab iga aastaga üle maailma.

Eestis moodustab kaughasartmängu osakaal laekuvatest maksudest juba peaaegu veerandi ning kogusummas on hasartmängumaksude laekumine ületanud kõik prognoosid.

Mis on selle põhjuseks, et aina enam mängijad eelistab maapealsetele kasiinodele mängida hasartmänge mobiiltelefonist või arvutist? Miks ei suuda aastasadu populaarsed mänguparadiisid enam uute online kasiinodega konkureerida?

Ligipääs sadadele ja tuhandetele mängudele

Üheks peamiseks põhjuseks, miks hasartmängude armastajad eelistavad internetipõhiseid mänge, on lõputu mängude valik. Oleme ausad, ükski maapealne kasiino ei suuda sellega konkureerida, et pakkuda oma valikus tuhandeid erinevaid mänge. Isegi Las Vegase suurimates kasiinodes ei ole selliseid võimalusi.

Internetikasiinodes on inimestel väga lihtne katsetada erinevaid mänge näiteks tasuta demoversioonis või liikuda ühe hiireklikiga uude kasiinosse. Parimaid Eesti netikasiinosid koondav https://kasiino.com/ on kasulik teejuht erinevate pakkumiste ja boonuskoodide leidmiseks.

Mugavus muutub inimeste jaoks aina olulisemaks

Maapealse kasiino külastamine on küll omaette elamus ja pakub kahtlemata teistsugust emotsiooni, kui kodus arvuti taga istumine, kuid inimeste jaoks mugavus ja ligipääsetavus aina suurema tähtsusega. Kasiinosse sõitmine ja seal mitu tundi viibimine toob sageli kaasa ka lisakulusid transpordile, söögile ja joogile. Kui tegemist ei ole just vahva nädalavahetuse- reisiga mõnda kasiinopealinna, siis on lisakulud oluline faktor.

Mängijad eelistavad muuhulgas mängudele kiiret ligipääsu. Mobiiltelefon võimaldab neil igal hetkel avada vastava mobiilirakenduse või brauseriakna ja kasvõi paar minutit oma lemmikmängus aega veeta. See on ka üheks olulisemaks netikasiino eeliseks, et need on igal hetkel ja igal pool kättesaadavad.

Boonused ja kampaaniad

Netikasiinod võistlevad omavahel miljonite mängijate tähelepanu nimel ja sissemaksete nimel. Uute mängijate meelitamiseks ja olemasolevate liikmete motiveerimiseks kasutatakse sageli erinevaid boonuskampaaniaid ja sooduspakkumisi. Peaaegu igas netikasiinos on pidevalt käimas kas uute liitujate boonuskampaania või mõni muu auhinnaline turniir.

Pakutavate boonuste puhul on mängija jaoks ülimalt oluline enne kampaaniaga liitumist ja sissemakse tegemist tutvuda kõigi tingimuste ja reeglitega. Boonustega saadud võitudele kehtivad sageli läbimängimise nõuded, mis tähendab seda, et mängija peab võidetud raha mitmeid kordi kasiinos uuesti panustama. Alles peale vastava korduste arvu läbimängimist, saab potentsiaalsed võidud rahas välja võtta.

Netikasiino sobib ka väikeste panustega mängijatele

Internetikasiino ülevalpidamine eeldab hasartmängu korraldajalt oluliselt väiksemaid kulusid kui maapealse kasiino opereerimine. See tähendab, et mängudes osalemise panused on tavakasiinos reeglina kordades kõrgemad kui netikasiinos.

Ei ole just tavapärane, et tavakasiinos saaks mängus osalemiseks teha kõigest paarikümnesendise panuse. Netikasiinodes on see võimalik – paljud slotimasinate panused on suhteliselt madalad ja seetõttu paljudele huvilistele kättesaadavad. Seetõttu eelistavad aina enam mängijaid kasutada meelelahutuseks online kasiinode võimalusi.

 

Tähelepanu! Tegemist on hasartmängu reklaamiga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks.

Sarnased artiklid