Kolm olulist asja, mida naised partneri korteris vaatavad

kodu
Kodu

Telemagasin RTL Extra vahendas sakslaste uuringut selle kohta, mida naised partneri korteri puhul tähele panevad ning oluliseks peavad.  Selgus, et naised vaatavad  vastse meeskallima puhul esmalt köögi ning tualettruumi olukorda, seejärel tuleb muusikavalik ning kiigatakse raamaturiiulisse. 

 

«Inimesed pööravad tähelepanu sellele, mis on neile oluline. Meie aju filtreerib pidevalt tohutut infokogust, mis meid ümbritseb, lastes meil märgata seda, mille oleme mõelnud enda jaoks oluliseks ning jättes vaateväljast välja meie jaoks väiksema tähendusega info,» selgitab paarinõustaja Imbi Viirok. «Seega kui naine läheb esimest korda mehe koju, siis räägib kodu tõesti peremehe väärtushinnangutest ja elustiilist ning samamoodi räägib see, mida naine märkab, tema väärtustest ja tulevikuootustest,» selgitab ta.

 

Viiroki sõnul ei tasuks aga inimese ja kodu vahele siiski võrdusmärki tõmmata. «Paarisuhte loomisel ei jätkata koos vaid naise või mehe harjumuste ja elustiiliga, vaid luuakse uus väärtuste süsteem, mis peab sobima mõlemale partnerile. Seega kaaslase kodust on tähtsam tema valmidus sinu jaoks olulisi asju arvesse võtta, samuti nagu sinu valmidus teha tema heaks sedasama,» pani ta kaaslase otsijaile südamele. 

 

Hea lugeja, mida arvad? Kas musti nõusid täis köök või räpane tualett unelmate partneri kodus on tõeline suhtekiller? Arutleme selle üle meie Facebooki lehel!

Sarnased artiklid