Ka tee võib olla uudne ja unikaalne!

Sisuturundus
Teatone

Katsetasime Teatone teesid, mis on igast küljest silmapaistvad. Seda maitsvat teed ümbritseb nimelt innovaatiline teesõel/teepakk, mis on praktiline ja aroomi hoidev.

Teatone´i puhul tekitab kõige rohkem elevust teepakk. See meenutab teelusika mahutavusega suhkrupakki, kuid sisaldab kvaliteetset teed ning on mõeldud vette panemiseks. Pakikesel on „teesõel“, ehk augud, mille kaudu maitse välja imbub. Meeldivalt üllatav on aga see, et pakki tassist välja võttes ja ümber pöörates vett enam välja ei tilgu. Pakikese ülaosas asuvad kuivad teelehed, mis võtavad üleliigse vee kinni. Seega teesõela pakist välja võttes jääb teetassi ümbrus kuivaks.

India must tee
India must tee | Teatone

Katsetasime teesid ka ise. Igas teekarbis oli 15 "teepakikest". Kuna tegemist on uudse disainiga, hakkasid mõned katsetajad esmalt pakendit kääridega avama. See on aga üleliigne, sest pakk asetatakse tee sisse. Erinevalt mitmetest teistest pakenditest on kasutamine märksa mugavam ning ka aroom on püsivam. Selle innovaatiline disain asendab teesõela ja teelusikat!

"Teepakk" vastab vajalikele tervisestandarditele ning aitab hoida sooja ning niiske kliimaga mäestikest korjatud aromaatse tee omadusi. Samas pakub see unikaalset kasutusmugavust!

Lai valik Teatone teesid
Lai valik Teatone teesid | Toimetus

MULJED:

Earl Grey Tea - väärt must tee, mis on segatud värske bergamoti aroomiga. Tugeva ja intensiivse maitsega. Tõmbeaeg - 5 min.  

1. katsetaja: ülihea bergamoti lõhna ja maitsega must tee. Parajalt tummine. Minule meeldib Earl Grey piimaga, kuid ka viil sidrunit või apelsini lisavad eripära.

2. katsetaja: super hea klassika. Eelkõige koos meega. Mina armastan lisada veidi ka vaarika või mustasõstra moosi.

Apple Ginger ehk õuna-ingveri tee

1. katsetaja: tee, mis ei sisalda kofeiini! Pakki avades on teesõelal väga tugev ingveri lõhn. See on ehtne külmatee, mida peab jooma sügisel ja talvel, et saada mõnusalt soojaks. Kuna ma ise joon küllaltki kanget ingveri teed, siis minu meelest võiks seda olla veelgi rohkem. Kuna ingveri tee aitab leevendada stressi ning kiirendada seedimist, on see igati kasulik!

2. katsetaja: ingveri maitse jäi võrdlemisi lahjaks, ning teravat „raketistardi“ tunnet suus igastahes ei tekkinud.

3. katsetaja: väga hea ja paras ingveri maitse. Isegi külmana oli väga hea. Tegemist oli meie pere lemmikteega, mis oli kõigile mokkamööda.

Must tee tüümianiga - tugeva tüümiani aroomiga

1. katsetaja: tõesti tugeva ja meeldiva tüümiani aroomiga. Kusjuures tüümianit peetakse põletikuvastase toimega ürdiks, mis aitab ka immuunsüsteemi tugevdada. Ja muidugi on see köha puhul tarvilik, aidates hingamisteid lõdvestada. Maitse on mustale teele omane, kuid rohke tüümani aroomiga.

2. katsetaja: tüümian on üks minu lemmikuid maitsetaimi. Selle lõhn ja maitse meeldivad mulle alati ja igas kombinatsioonis.

Must tee piparmündiga -  võimsa piparmündiga must tee. Mõnus juua nii külmalt, kui ka soojalt. Ei ole kibe!
Kellele piparmünt meeldib, sellele meeldib ka see tee. Teiste maitsete kõrval oli see üks klassikalisemaid.

Roheline tee jasmiiniga - maitselt kergelt aromaatne tee, milles on lisatud delikaatse rohelise teega segatud värskendav jasmiini kroonleht. 
Katsetajate sõnul tõeliselt puhta maitsega koos kerge jasmiini alatooniga. Seejuures oli pakki tõepoolest mugav kasutada.

Roheline tee - mõnusalt värske ning samas muruse ning täpselt parasjagu kirbe alatooniga tee.

1. katsetaja: tõepoolest puhta rohelise tee maitsega

2. katsetaja: hea klassikaline roheline tee.

Forest Berries ehk metsamarja tee

1. katsetaja: teepakki avades meenub suvi ja küpsetest marjadest magusalt lõhnav mets. Suvine metsamarja tee. Kui mett tee sisse ei pane, siis on mõnusalt hapuka maitsega. Sobib väga hästi suvel maitsva jäätee tegemiseks!

2. katsetaja: tummine puuviljatee, mida joon väga hea meelega. Jätab suhu kestvalt meeldiva maitse. Minu lapsele meeldis see tee jahtununa väga!

Hibisk - punase tee klassika

Katsetajatele tundus ilusa punase värvuse, mõnusa hapuka ja puhta hibiskuse maitsega tee. Sellest on ideaalne teha suvel marjapunchi ja jääteed.

Kokkuvõttes saame öelda, et Teatoni tee on kahtlemata innovatiivne ja mugav kasutada ning teisalt on suudetud säilitada kvaliteetse tee maitse ja aroomiomadused. Kõik teed on väga selgete ja puhaste maitsetega.

Kõiki neid teesid on võimalik osta Selverist, Maksimarketist ja Maximast (XX ja XXX) Teades, kuivõid unikaalse disainiga teega tegemist on, pole patt seda ka ise proovida. Miks mitte kanda mõnda alati kotis kaasas või võtta ühes pikemale matkale?

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid