10 kiviktaimla võimalust. Keda, kuidas ja kuhu paigutada?
Arnold Hannust
Arhiiv

Ära istuta erinevaid taimi läbisegi. Kui sul on kakskümmend erinevat liiki, mõtle hoolikalt, kuidas ja kuhu neid istutada. Läbimõtlematult ja suvaliselt mahapanek on karuteene ilusale lõpptulemusele. Taimedest on aru saada, millisesse tüüpi nad kuuluvad, ja võtmesõnaks on siin rühmitamine. Taimede rühmitamise tulemusena omandab kiviktaimla loogilise ja rahuliku ilme.

Padjandtaimed

Esmalt otsusta, kuhu paigutada agressiivsed ja võimsad padjandtaimed. Nemad peaksid olema omaette ja saama palju ruumi, sest nad kasvavad kiiresti. Muidu juhtub, et kui näiteks kivirik on padjandfloksile liiga lähedal, hakkab üks teist järgmisel aastal juba ahistama.

Edasi lugemiseks

Kodus.ee tellimus annab ligipääsu kogu kodus.ee veebilehe tasulisele sisule, sh sinna valitud ajakirjade Kodutohter, Tehnikamaailm, Kodu & Aed, Minu Aed, Jõulud, Diivan, TM Kodu & Ehitus lugudele ning muudele Ühinenud Ajakirjade väljaannete materjalidele ning kodus.ee lisalugudele.
Veebilehe sisu on paberväljaannetest eraldiseisev ning kehtiv paberväljaande tellimus ei anna ligipääsu kodus.ee lehele. Paberväljaande saab tellida veebilehelt ajakirjad.ee, kodus.ee tellimuse vormistamiseks vajuta nupule "Kodus.ee tellimus".

Sarnased artiklid