Üldiselt oleme harjunud, et plaadid käivad vannituppa. Tegelikult on plaadid kolinud igale poole: kaminatele ja ahjudele, elutoa põrandatele ja seintele, köögi tööpindadele, terrassile, mööblile ja kasvuhoonesse.
Kõige lihtsam viis vannitoale uue ilme andmiseks on plaatida seinad üle, ilma et vanu plaate välja lõhutaks – nii jääb ära vanade seinte lammutus ja uute ehitus, mis hoiab kokku nii aega kui ka raha.
OÜ Plaat juhatuse liikme Taavi Michelsoni sõnul on va
Lagede kujul ja laematerjali valikul on suur mõju ruumi ilmele. Kas on lagi sile ja vuukideta või siis puusepa meistriteos voodrilaudade õige nurga all saagimisest?
Uuendused põrandakatete vallas hõlbustavad märgatavalt vannitoapõranda puhastamist ning annavad ka senisest märksa rohkem võimalusi just sulle sobivat kattematerjali leida. Kuidas valida ja mida silmas pidada?
Ilm areneb ruttu.
Kodused igapäevatoimetused tekitavad igasuguseid helisid ja ka väljastpoolt maja võib sisse kanduda igasuguseid hääli. Müraks nimetame mistahes häält või heli siis, kui see on häiriv. Õnneks saab helisid juhtida, suunata, summutada ja kuuldamatuks teha.
Kui oled imetlenud ühiskondlikes kohtades kauneid suurtest keraamilistest plaatidest tehtud terrasse, sellist endalegi ihaldades, siis sellest kirjutisest saad häid uudiseid.
Vannitoaplaate valides tasub aeg maha võtta, põhjalikult kaaluda ja asjatundjatega nõu pidada – enamasti jäävad plaadid paika kümneks aastaks või kauemakski.
Uute elamiste vannitoad on ruumikuselt sageli toa mõõtu ja nende sisustus muutub üha luksusliku
Köök on kodu süda ja kahtlemata koht, kus põrand peab taluma paljutki. Peod ja külalised, toidu- ja joogiplekid, purunevad nõud. Millise põrandakatte peaks kööki siis panema, et oleks nägus ja vastupidav. Valik tuleb teha järgnevate materjalide hulgast.