Passiivenergiamaja siseseinte katmine
Kirsi Laamanen
Knauf pakub välja just EPS-plokkidest ehitatud passiivenergiamajade jaoks lahenduse. | Juho Huttula

Passiivenergiamaja kõik kandvad välisseinad on EPS-plokkidest, mille õõnsustes on sarrus ja sisse valatud betoon. Üldiselt selliste seintega majade välisviimistluseks on krohv. Aga mida tehakse siseseinte puhul?

EPS-plokkidest välisseinte välispindade krohvimine on tavaline. Iga tsementkrohvi valmistaja krohvisegu tootmisjuhistes on erinevaid õpetusi ja täpseid üksikasju fassaadide katmiseks krohviga.  EPS-plokkide valmistajategi internetilehekülgedel on viiteid ja pilte, kuidas katta EPS-plokkidest fassaade krohviga.

Edasi lugemiseks

Kodus.ee tellimus annab ligipääsu kogu kodus.ee veebilehe tasulisele sisule, sh sinna valitud ajakirjade Kodutohter, Tehnikamaailm, Kodu & Aed, Minu Aed, Jõulud, Diivan, TM Kodu & Ehitus lugudele ning muudele Ühinenud Ajakirjade väljaannete materjalidele ning kodus.ee lisalugudele.
Veebilehe sisu on paberväljaannetest eraldiseisev ning kehtiv paberväljaande tellimus ei anna ligipääsu kodus.ee lehele. Paberväljaande saab tellida veebilehelt ajakirjad.ee, kodus.ee tellimuse vormistamiseks vajuta nupule "Kodus.ee tellimus".

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid