Lihtsama terrassi saab valmis paari päevaga

Ants Vill
Shutterstock

Kui keegi arvab, et elamises on kõik tehtud, võiks kontrollida, kas terrassi rajamise mõte ei võiks minna lendama. Suvine lisaelutuba kulub kindlasti nii kodustele kui ka külalistele marjaks ära.

Iga eduka tegevuse saladus on planeerimine, nii ka terrassi rajamise puhul, ütlevad asjatundjad. Tasub endale selgeks saada, kuhu, millist ja kui suurt terrassi oleks vaja, korralikult valmistatud terrass peab nimelt vastu üle 15 aasta.

"Kellele meeldib hommikukohvi vabas õhus juua, plaanigu siis maja idapoolsesse külge, kel kombeks koos sõpruskonnaga õhtupoolikuti näiteks grillida, neile sobib siis õhtupoolne suund. Suuruse kohta ka: kui paar plaanib terrassi vaid kahekesi kasutada, siis piisab nii suurest, et kaks tooli ning lauake ära mahuvad, muidu aga ei maksa kitsamat kui 3,5 meetrit teha, söögilaua ja toolide ümber ei mahu hästi käima. Ka saab suuremale terrassile planeerida kas talveaia, varjualuse, isegi liikuvate klaasidega variseinad," ütleb sissejuhatuseks firma OÜ A-Profiil juhataja Kalvi Liiv.

Edasi lugemiseks

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid