Kodukonkursi rahva lemmiku tiitli sai õdus korter uusarenduses

Kodukiri
Kodukiri

27-aastase ajalooga kodukonkursi Aasta Kodu rahvažürii valis oma lemmikuks kodu Tallinnas Tondil endise sõjaväelinnaku alal. Selle loonud Karmen Alamets ja Martin Nikolajev lõid aastaga uusarenduse korterisse õdusa kodu.

Kodukirja peatoimetaja Malle Pajula sõnul asus see kodu juhtima kohe esimestest hääletustundidest alates. “Valge karbina saadud uusarenduse korterit on sageli märksa raskem omanäoliselt kodustada kui ajaloolises majas asuvat,„ ütles Pajula, kelle sõnul näitab uusarenduse korterite  teatavat sarnasust ka kodukonkurss. „Karmen ja Martin suutsid aastaga luua isikupäraste detailidega kodu, kus oleks justkui ammu sees elatud.“   

Ka Aasta Kodu žürii liikme, Inbanki esindaja Evelin Rahkema sõnul polnud konkursile saadetud fotodelt esimese hooga aru saadagi, et tegu on täiesti uue ehitisega. „Elu“ oli korterisse toodud nii sisustuselementide, läbimõeldud valgustuse kui ka nutikate praktiliste lahendsutega. „Märksõnadena toon esile trendikuse, hubasuse, soojuse. Näha oli, kuidas noortele ja nende koduloomadele seal  meeldib.“

Internetihääletusel selgunud Rahva Lemmiku preemia, 500 eurot on välja pannud kodukonkursi peatoetaja Inbank.

Sisustus- ja aiandusajakiri Kodukiri korraldab Aasta Kodu konkurssi juba 27. korda. Seekord osales ligi 50 kodu ja aeda üle Eesti.

Teised Aasta Kodu preemiad avalikustatakse 4.märtsil.    

Konkurssi toetavad: Inbank, kes annab välja ka Aasta Kodu peaauhinna 2000 eurot, Ryobi, Scandium Kinnisvara, Hektor Light, Expert Eesti, WolfBerry ja Gardena, kes annab välja ka kauneima aia peaauhinna.

Lisainfo:

Malle Pajula

Kodukirja peatoimetaja

52 26 817

[email protected]

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid