60selt nagu 30: mis on nende kaunitaride saladus?

kodus.ee
äratuskell
Filmidiivad soovitavad: maga ennast kauniks! | Shutterstock

Kas oled vahel salamisi kadestanud tuntud naisi, kel õnnestub ka 60selt välja näha mitte päevagi vanem kui 30? Uurime, mis on nende saladus!

Iginoor Jane Fonda (79) tegi hiljuti puusanõksuga Pariisis catwalkil temast pool sajandit noorematele modellidelegi silmad ette. Proua Fonda teeb aga vähemalt kolm korda nädalas sporti, sööb tervislikult ja värviliselt ning võimalikult värsket kraami, vähem suhkrut ja soola. Vahepaladena eelistab tervislikke snäkke, näiteks puuvilja. Ja magada tuleb korralikult!

Hiljuti taas Pariisis moelaval kõiki oma laitmatu välimusega võlunud dame Helen Mirren (72) hoiab end vormis igapäevase 12-minutilise komplekstreeninguga -  kuidas seda kodus järele teha ning milliseid harjutusi see sisaldab, vaata siit. Ta pole aga endale midagi keelanud - ei veini ega friikartuleid!

Romantiliste komöödiate staar Andie MacDowell (59) on jällegi hull köögiviljade järele! Mõistagi peavad need olema võimalikult ökoloogiliselt puhtalt kasvatatud, ta kasvatab neid muide ise ka ja alustab päeva ikka klaasi värske mahlaga. Toidulauale tulevad köögiviljad aurutatult, kõrvale näiteks pruun riis. Ta eelistab matkata ja joogat teha - just viimane hoiab keha ja vaimu tasakaalus.

Susan Sarandon (70) soovitab küll ka korralikult magada, päiksega ettevaatlik olla ja nahka niisutada, ent tema elustiilisoovitus aga meeldib ilmselt kõigile kõige rohkem: lõpeta dieeditamine, naera ja seksi! "Et püsida iginoor ja kaunis, vabane mürgistest inimestest!" kõlab filmikaunitari soovitus.

Kuidas on oma laitmatu välimuse säilitanud modell Cristie Brinkley, kirjutasime siin.

 

Sarnased artiklid