5 võimalust kaotada kodus 500 kilokalorit

kodus.ee
koristamine
Koristamine kodus: hea võimalus kaloreid kaotada | Shutterstock

Tahad kaalu kaotada, aga trenni minna ei viitsi? Anname sulle viis head vihjet, kuidas kodus kaloritest lahti saada! Ära muretse, me ei soovita kaalu aknast välja visata:)

Korista kodu

Kaks tundi kodus kraamimist ja 500 kilokalorit on läinud nigu niuhti! Kui seejuures oma lemmikmuusika järgi tantsid, põletad veel täiendavalt kaloreid ja ülekilod kaovad mühinal!

Lükka lund

Eestimaalastele tuttav talverutiin: nii kui sajab valget lund väljas, tuleb labidas õlale tõsta ja hakata sissesõiduteed puhtaks kühveldama. Tunnikese kühveldad ja jällegi 500 kilokalorit läinud. Kui vahepeal sõidab mööda teepuhastusauto ning kodu sissesõiduteele taas suured vallid lükkab, ära kuku pahandama, vaid ole tänulik - nad hoolitsevad, et sa ikka heas vormis püsiks!

Miilusta kallimaga

Magamistoas saab kaloreid samuti mühinal põletada - näiteks üllata kallimat kahetunnise massaaži või vähemalt viietunnise musimaratoniga ja jälle 500 kalorit läinud! 

Mängi lastega

Lastega müramine teeb ülekilodele säru: 90 minutit lapsega rahulikumat mängimist või tunnike hüppamise, tantsu või spordiga seotud videomänge ning oled jällegi 500 kalorist lahti saanud.

Tee aiatöid

Kaunis aed pole mitte ainult kena vaadata, vaid hoolitseb ka su hea vormi eest: poolteist tundi aiatöid või 75 minutit muruniitmist viivad samuti 500 kilokalorit.

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid