3 asja, mis teevad sind kodus õnnelikuks

kodus.ee
Oluline on tunda, et oled kodus õnnelik. | Shutterstock

Kodus on hea olla - kas sinul ka? Kui mitte, siis on kolm väga lihtsalt asja, mis aitavad sul kodus õnnelik olla.

Shutterstock

Anna kodule oma nägu

Sa ei pea küünte ja hammastega moevoolust kinni hoidma - las kodu olla sinu nägu! Just see annab kodule kordumatu, unikaalse olemuse, mis eristab teda sadadest ja miljonitest kodudest maakeral. See on sinu kodu, ja sa ise otsustad, milline see olema peab. Miksi ja lähene kodukujundusele mänguliselt, ole loominguline - kõik on sinu kätes!

Shutterstock

Võta aega

Võta aega enda ja oma kodu jaoks. Kui tormad nagu orav rattas ega pühenda aega iseendale, põled peagi läbi. Võta aega iseendale, oma mõtetele, omaette olemisele, oma kodu nautimisele - ka siis, kui ees ootab miljon tegemata tööd või sul on suur pere, kes tähelepanu nõuab. Pea meeles, et samapalju kui teisi pead armastama ja hindama iseennast, et olla õnnelik.

Shutterstock

Jaga

Kuigi aeg iseendale on oluline, on tähtis ka võimalus seda teistega jagada - ära hoia kõike kiivalt endale, vaid jaga seda inimestega, keda armastad! Kutsu neid endale külla ja pole üldse oluline, kas laud on lookas või kodu läigib puhkusest kui prillikivi - kõige olulisem, et tunneksite rõõmu üksteise seltskonnast ja saaksite neid hetki jagada. Hea toit annab samuti selleks võimaluse - egas ilmaasjata pole teadlased uuringutes välja selgitanud, et inimeste lemmikpaik kodus on köök.

Hea on teha head, sestap hoolitse alati, kui võimalik, ka teiste eest - olgu see siis heategevus või asjade annetamine. Usu, andmisest tunned palju enam rõõmu kui mittevajalikest asjadest, mis su kodus kuhjuma kipuvad.

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid