Tervis idamaadest. Meelt vaigistades ja tundeid ohjates surematuse suunas
Vivika Vool
Kui arendad oma südametarkust ja oled kaastundlik, muutuvad su emotsionaalsed reaktsioonid iseenesest. | Shutterstock

Hiina meditsiini arst Salustino Wong, kes siin meil Eestiski aeg-ajalt tegutseb, leiab, et haiguste peamised põhjustajad on emotsioonid ning kannatuste allikaks meie ihad ja soovid. Tervendades end nii füüsilisel, energeetilisel, emotsionaalsel kui ka vaimsel tasandil, on võimalik saavutada täiuslik tervis.

Kuubal sündinud Salustino Z. Wong läks 1995. aastal Hiinasse, et täita oma unistus: tervendada end astmast. Hiina meditsiini õpingud panid aluse teekonnale, mis lubab tal nüüd väita, et tervise aluseks on emotsionaalne stabiilsus ja südametarkus.

Edasi lugemiseks

Kodus.ee tellimus annab ligipääsu kogu kodus.ee veebilehe tasulisele sisule, sh sinna valitud ajakirjade Kodutohter, Tehnikamaailm, Kodu & Aed, Minu Aed, Jõulud, Diivan, TM Kodu & Ehitus lugudele ning muudele Ühinenud Ajakirjade väljaannete materjalidele ning kodus.ee lisalugudele.
Veebilehe sisu on paberväljaannetest eraldiseisev ning kehtiv paberväljaande tellimus ei anna ligipääsu kodus.ee lehele. Paberväljaande saab tellida veebilehelt ajakirjad.ee, kodus.ee tellimuse vormistamiseks vajuta nupule "Kodus.ee tellimus".

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid