Radikaalne iluravi kääride ja saega
Jüri Annist
Mis muud, kui käärid kätte ja ripnevad oksad lühemaks! Nüüd tekib võimalus anda teistlaadsete taimede abil puule täiesti uus välimus. | Jüri Annist

Kui ilupuu on sirgunud palgipuuks ja põõsapadrik varjutab juba päikest, tuleb ette võtta radikaalne lõikustöö, mis muudab taime välimust täielikult.

 

Kui varustan end mitut sorti lõikeriistadega, et aias mõni suurem lõikamistöö ette võtta, küsin endalt alati: „Ehk ei maksa taime nii rängalt lõigata? Kui läheb midagi nihu, siis võib ju ammune aiaelanik hukka saada …”

Arvan, et sellise mõttekäigu ajel suruvad paljud aiaomanikud käärid tasku tagasi.

Edasi lugemiseks

Kodus.ee tellimus annab ligipääsu kogu kodus.ee veebilehe tasulisele sisule, sh sinna valitud ajakirjade Kodutohter, Tehnikamaailm, Kodu & Aed, Minu Aed, Jõulud, Diivan, TM Kodu & Ehitus lugudele ning muudele Ühinenud Ajakirjade väljaannete materjalidele ning kodus.ee lisalugudele.
Veebilehe sisu on paberväljaannetest eraldiseisev ning kehtiv paberväljaande tellimus ei anna ligipääsu kodus.ee lehele. Paberväljaande saab tellida veebilehelt ajakirjad.ee, kodus.ee tellimuse vormistamiseks vajuta nupule "Kodus.ee tellimus".

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid